niedziela, 30 października 2011

Atak klonów

Balony na dobre wpisały się w wolsztyńskie niebo. To dobrze! Przy umierającej lokomotywowni i bezskutecznym niestety zapale "parowozowych" zapaleńców, stawają się nie lada atrakcją. Wczoraj w sobotę 29 października, zmuszony byłem awaryjnie hamować i wyskakiwać z aparatem, gdy zobaczyłem wyczyny SP-BDK i SP-BDR nad ulicą Garbarską.
Łukasz! Następnym razem proszę o powiadomienie mnie co do planowanych lotów. Może uda mi się wskoczyć do gondoli z balkonu, co tym razem byłoby możliwe, gdybym był w domu. 
Jedno jest pewne. Atak na Garbarską się udał, bo ludzie mówią o tym z wypiekami na twarzy.
Pozdrawiam klonowo. 
Nad "malborkiem" nr 11
Nad "malborkiem" nr 8 i moim oknem
Wewnątrz ósemki ku zachodowi
Ku ulicy Słonecznej
To samo, tylko trochę inaczej

9 pisz śmiało:

Grażyna ♥ pisze...

Pewnie, że ładnie to wygląda... i tak przy okazji reklama sama się przesuwa i na pewno wszystkim rzuca się w oczy!

Sabvelso pisze...

Marcinie, nie korci Cię aby sobie tym polatać? Miałbyś ciekawe zdjęcia z lotu ptaka. Mnie taka myśl od dawna chodzi po głowie, tylko że najbliższe loty są latem, są to loty wyczynowe - we Włocławku. Kiedyś to może zrealizuje :) Pozdrawiam :)

Marcin pisze...

Wyrażenie "skocz po zakupy" nabiera nowego znaczenia.

chalupczok pisze...

hehehe

Lewym.OK pisze...

musi byc zabawne zobaczyc z balkonu taki balon :)

Tojav pisze...

Fajnie reklamują się w Wolsztynie opony i okna. Korzystałem z obu tych firm. Nie narzekam.

Kubaplay pisze...

Marcinie, kolego drogi, niestety tym razem ani nie latałem, ani nie goniłem, tylko też robiłem zdjęcia z balkonu na Twojej ulicy ;) ale spokojnie mogę Cię powiadamiać, gdzie co kiedy latamy, jak będę wiedział, przybędziesz zdjęcia porobisz, może do kosza wskoczysz ;) jeśli możesz podeślij fotki na maila :) w każdym razie lot im się udał w sobotę. Będę się komunikował z Tobą, jak będę wiedział kiedy następne loty! z lotniczymi pozdrowieniami :)

Kubaplay pisze...

a tak wogóle to trzeba naprawę pomyśleć na zawodami w Wolsztynie, zaprosić ekipy, zaangażować miasto i można robić puchar wlkp :)

Zbyszek pisze...

Prawie na dachu samochodu wylądował:) Ciekawa promocja.