poniedziałek, 26 września 2011

Pod ścianą

Wczoraj postanowiłem sprawdzić, co też takiego, wszelkie zarejestrowane komitety wyborcze, mają do zaproponowania grupie zawodowej do której należę w przypadku "wygrania" zbliżających się wyborów.
Efekt?! Efektu żadnego! Znam wiele potocznych nazw na taki stan rzeczy. Chcąc zatem wykrzyczeć stracony mój bezcenny czas utracony w znajdowaniu prawdy, ograniczam się do zdjęcia, które nader wyraźnie odpowiada na moją ciekawość i moje pytania. 
Zdjęcie pochodzi z Kiełpin. Kasiu, Tomku...dziękuję za. Prosiaczek jest tygodniowy. Mięso nie jest wyborcze. Zapewniam.

5 pisz śmiało:

K-aha pisze...

Prosiaczek cudny 1:))

Grażyna ♥ pisze...

Ja nie będę głosowała z wiadomych powodów, ale nasza szopka przedwyborcza jak najbardziej mnie... wkurza (by nie powiedzieć gorzej). Naprzeciwko domu, na słupie elektrycznym zafundowano mi nie wiem ile twarzy i każda obiecuje coś, czego jestem pewna po wyborach nie dotrzyma. Gdybym miała głosować, wybrałabym tego, kto najmniej obiecał, by potem się nie rozczarować negatywnie. A prosiaczek cóż, stoi przed tym murem i co rozumie? Myślę, że to samo co my, słuchając i czytając to co mają do powiedzienia zabiegający o "ciepłe stołeczki!"

Robert pisze...

Co do wyborów to ja nie idę z dwóch powodów: brak dla mnie sensownych kandydatur jak i brak czasu (być może). Chyba, że sam się zgłoszę i na siebie zagłosuję. :D

Giga pisze...

To szczęście, że prosiaczek nie jest mięsem wyborczym ;-). Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Witam serdecznie może trochę nie na temat ale zbieram na moim blogu dotyczącym szablonów do Blogera społeczność która będzie obserwatorem mojego bloga dlatego mam dla Ciebie mała prośbę jeśli to nie problem , Proszę dodaj Się do osób obserwujących mój blog a jeśli posiadasz już konto na Google plus daj mojemu blogowi plusa. Dla Ciebie to dosłownie minutka czasu a dla mnie ogromna pomoc by Polska blogosfera mojej ukochanej platformy jaka jest Blogger dostrzegła mój blog a tym samym by polubił mnie wujek Google.

Więc jeśli to nie problem dodaj się proszę do osób obserwujących mojego bloga, zapulsuj go i korzystaj do woli z jego zawartości w celu zmiany wyglądu Twojego bloga według swoich własnych gustów i potrzeb ;)

Pozdrawiam serdecznie
Robert z bloga → Darmowe Szablony Do Bloggera