niedziela, 21 lipca 2013

Pętla Krosowa Grodziskiego Klubu Biegacza 2013 (cześć druga)

Zanim jednak nastąpił start, już było o mnie głośno, gdyż z głośnika zaczęto wzywać właściciela błękitnego samochodu do jego przestawienia, bo zaparkował na trasie biegu, co zresztą do końca nie było prawdą. Ale.
Sylwia Tomiak-Rozynek
...Po półtora kilometrowym biegu zawodnicy przebiegali przez drogę relacji Zdrój - Czarna Wieś do którego to miejsca udałem się żwawym krokiem. Udało mi się z dobiegiem przekazać pałeczkę-buteleczkę naszemu faworytowi - numerowi 49. Po biegu Patrycja powiedziała mi, że poczuła lekką załamkę odczytując paręset metrów dalej na znakach, że przebiegła dopiero 2 kilometry. 
Wyczekałem do zamykającej stawkę i wróciłem gawędząc z właścicielem dwuletniego Authorka na Strzelnicę.
Magdalena Hejnar.
Pierwszy przybiegł nr 100 - Piotr Humerski z Goździchowa a z kobiet Dorota Przybysz z Grodziska Wielkopolskiego. Stałem za linią mety, za którą każdy z zawodników był "zeskanowany" w celu usystematyzowania kolejności, każdy otrzymywał medal. 
Paweł Mierzyński z Włoszakowic.
Patrycja.
Przybiegła już połowa uczestników ale Patrycji nadal nie było. Zauważyłem ją na zakręcie, na krótko po tym, jak zapowiedziano, że oczekiwana jest szósta premiowana w biegu zawodniczka.
Wbiegła spokojnie, trochę zrujnowana ale uśmiechnięta i szczęśliwa z czasem 34:54, jako 58 (druga z Wolsztyna).
Pół godziny później odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, dyplomów i nagród dodatkowych, które losowane były przez licznie zebrane dzieci w tym oczywiście Janka.
Pętlę Krosową Grodziskiego Klubu Biegacza osobiście uważam za imprezę całkowicie udaną i pożądaną. Jako "sąsiad" zza miedzy wyrażam słowa zazdrości ale i entuzjazmu dla wszystkich, którzy ukryli się w organizacji biegu. Brawo.
Pierwsza szóstka wśród kobiet.
Losowanie nagród.
WYNIKI

1 pisz śmiało:

Stanisław pisze...

Gratulacje dla Patrycji!Jesteś wielka.